AKCIA Cyklistická prilba ALPINA FB 2.0 strieborná

Cyklistická prilba ALPINA FB 2.0 strieborná

ALPINA ALPINA

0 hodnotenie
9651121


Parametre: veľ.: M, silver
Alpina Firebird 2.0 je cyklistická prilba vyrobená technologiou double-in mold, 19 vetracích otvorov zabezbečuje veľmi dobré odvetranie, na predných otvoroch je sieťka proti hmyzu a ľudia s väčším zátylkom, či ženy s dlhšími vlasmi ocenia možnosť… viac info >

Tovar na objednávku

Dostupnost tovaru Vám preveríme na centrálnom sklade.

Povodne: 65.96 €
Ušetríte : 4.40 € (-7%)
61.56 €

Popis tovaru

Alpina Firebird 2.0 je cyklistická prilba vyrobená technologiou double-in mold, 19 vetracích otvorov zabezbečuje veľmi dobré odvetranie, na predných otvoroch je sieťka proti hmyzu a ľudia s väčším zátylkom, či ženy s dlhšími vlasmi ocenia možnosť nastavenia výšky zadného upínacieho mechanizmu do 3 rôzných polôh pomocou Swing Fit systému. Vrchná plastová škrupina je z pevného polykarbonátu, ktorý sa používa napr. aj ako fólia do nepriestrelných okien.
Od roku 2012 sú u tohto modelu už v zadnom otvore integrované magnety, ktoré umožňujú použiť po dokúpení blikačku, podobne ako u prilby Alpina FB 2.0 Flash
Prilba má oválnejší vnútorný tvar a preto sedí výborne na hlave väčšiny cyklistov a netlačí ich na bokoch hlavy. Výhodou cyklistickej prilby Alpina FB 2.0 je tiež mierne väčší rozmer veľkosti "L" 58-63cm, druhá veľikosť "M" je 53-57cm. Vyrába sa v 6-tich rôznych farebných kombináciách vrátane populárnej šedej vnútornej časti u vybraných modelov.

Použitá technológia :
INMOLD TEC, HI-EPS, CERAMIC, RUN System, Y-CLIP, ERGOMATIC, FLY NET, SHIELD PROTECT.

Charakteristika
DOUBLE IN-MOLD
19 vetracích otvorov
Veľkosti : M (53-57cm), L (58-63cm)
Farba : strieborná
Hmotnosť : 250 g

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Bicykle a cyklodoplnky, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v náročných podmienkach.

Sme tu aby sme Vám poradili - testujeme a používame to čo predávame.

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.