Hocikam pôjdeš, Sport Drive pôjde s tebou


14.2.2019

Nech ťa čaká akákoľvek cesta na elektrobicykli, budem jadrom tvojej jazdy. Volám sa SPORT DRIVE, nový systém pohonu pre elektrobicykle. Budem dokonalým spoločníkom na tvojich vzrušujúcich cestách. Pomôžem ti ísť ďalej, preskúmať nové miesta a urobiť jazdu na elektrobicykli ešte zábavnejšiu.  


                Okrem toho, že na elektrobicykloch značky ROCK MACHINE nájdete pohon Shimano, nájdete tam aj pohon Sport Drive. Čo sú zač tieto elektromotory a prečo ich osádzame na elektrobicykle ROCK MACHINE si prečítate práve teraz.

                Systém Sport Drive (batéria a motor) definoval ideálny tvar rámu, ktorý sme postavili okolo pohonnej jednotky. Symbióza pohonu, prívetivej jazdeckej geometrie a estetiky to je výsledok práce holandských návrhárov a českých špecialistov v Kopřivnici.

 

Vidieť, že títo chlapci milujú elektrobicykle. Sport Drive pohon

Zapálení vývojári z továrne BFi už dobre poznajú potreby zákazníkov a tomu prispôsobujú svoju produktivitu. Vďaka tomu používajú dva typy motorov a to je zadný (v náboji) a stredový.

Pokiaľ si športový jazdec a nebojíš sa ísť ďalej, stredový motor je pre teba tá správna voľba. Môžeš preskúmať nové trasy, cyklochodníky a vidieť viac. Stredový pohon nájdeš na bicykloch ROCK MACHINE Storm e60-29. Kapacita batérie je 504 Wh- 14 Ah, motor s torzným snímačom poskytuje vynikajúci výkon až 500 W.

Ak hľadáš hlavne ekologický dopravný prostriedok na každodenné použitie, potom je pre teba vhodný motor s uložením v zadnom kolese a batériou na spodnej rámovej trubke. K dispozícii je dokonca batéria uložená v zadnom nosiči.

Všetkým hipsterom zaplesá srdce pri pohľade na mestský elektrobicykel Blackout. Nemusíš sa báť, že prídeš do svojej obľúbenej kaviarne spotený a unavený, zvlášť ak bývaš niekde v kopcovitom meste. Kategória City bicyklov s motorom v zadnom náboji má na výber batérie s kapacitou 504 Wh, 418 Wh a 313 Wh a silný zadný motor s výkonom 500 W.

Na mestských elektrobicykloch Frappé nájdete dokonca aj motory uložené v prednom náboji, ktoré majú prijateľnú cenu a adekvátny výkon. Batérie s kapacitou 504 Wh, 418 Wh a 313 Wh a maximálny výkon motora 330 W.

Ku všetkým pohonom máme aj diagnostický set, ktorým vieme prispôsobiť nastavenia bicykla, zistiť prípadne chyby a opraviť ich.

                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

Bicykle a cyklodoplnky, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v náročných podmienkach.

Sme tu aby sme Vám poradili - testujeme a používame to čo predávame.

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.