Minipumpa LEZYNE Carbon Drive Lite

LEZYNE LEZYNE

0 hodnotenie
2700206


Parametre: carbon, veľ.: S
Pumpa Lezyne Carbon Drive Lite HP je kompaktná ručná minipumpa. Lezyne Carbon Drive Lite HP je vyrobená z ľahkého a odolného MCT kompozitu, ktorý je vyztužený karbonovými vláknami. Telo a rúčka pumpy sú z MCT, piest a koncovky sú z CNC… viac info >

Tovar na objednávku

Dostupnost tovaru Vám preveríme na centrálnom sklade.

Povodne: 45.82 €
Ušetríte : 8.89 € (-19%)
36.93 €

Popis tovaru

Pumpa Lezyne Carbon Drive Lite HP je kompaktná ručná minipumpa. Lezyne Carbon Drive Lite HP je vyrobená z ľahkého a odolného MCT kompozitu, ktorý je vyztužený karbonovými vláknami. Telo a rúčka pumpy sú z MCT, piest a koncovky sú z CNC obrobeného hliníku. Pumpa Lezyne HP Design (vysoký tlak) ľahko niekoľkými stlačeniami nafúka pneumatiky na cestný bicykel, ale zvládne aj bike. Pumpa vybavená veľmi ohybnou ABS hadičkou, ktorá má na strane tlačítka ABS závit pre ventil a na druhej závit na pripojenir k pumpe.

Parametre pumpy Lezyne Carbon Drive Lite HP:
Dĺžka : 170 mm
Hmotnosť : 80 g
Maximálny tlak : 120 psi / 8,3 bar

Technológia pumpy Lezyne Carbon Drive Lite HP:
ABS vzduchový vypúštací systém pre zníženie tlaku v hadičke a tým jej ľahkého odskrutkovania z ventilku
MTC je technológia výroby materiálov dielov na platforme Matrix kompozitového jadra, následne vyztuženého kvalitnými karbónovými vláknami. Celok zaisťuje najnižšiu hmotnosť a vysokú odolnosť.
TWIN CHUCK otočná hadička pre galuskový a auto ventil

Vďaka svojej nízkej hmotnosti, dychvyrážajúcemu vzhľadu a nekompromisnej funkčnosti sa pumpa Lezyne Carbon Drive Lite HP hodí na každý pretekársky bicykel.

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Bicykle a cyklodoplnky, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v náročných podmienkach.

Sme tu aby sme Vám poradili - testujeme a používame to čo predávame.

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.