Taška na nosič ZIXTRO PATH Breaker

ZIXTRO

0 hodnotenie
1828533


Parametre: rozkladacia, objem: 15L
Cyklotaška ZIXTRO PATH BREAKER ZI-028 Cyklotaška Path Breaker je na prvý pohľad malá praktická brašňa na nosič. Je určená pre kratšie cyklotúry alebo cestu do práce. V prípade potreby je možné zväčšiť objem tašky jednoduchým spôsobom.… viac info >

Tovar na sklade

skladom na predajni alebo u dodávateľa, expedícia do 24 hodín

Povodne: 83.36 €
Ušetríte : 44.47 € (-53%)
38.89 €

Popis tovaru

Cyklotaška ZIXTRO PATH BREAKER ZI-028
Cyklotaška Path Breaker je na prvý pohľad malá praktická brašňa na nosič. Je určená pre kratšie cyklotúry alebo cestu do práce.
V prípade potreby je možné zväčšiť objem tašky jednoduchým spôsobom. Rozopnutím bočných tašiek, ktoré sú zložené vo vnútri sa zväčší objem až o tretinu.
Cyklotaška ZIXTRO PATH BREAKER ZI-028 je vhodná pre nosič Zix-Rack B a C. Taška má aretačnú ližinu na pripevnenie cyklotašky na nosiče Zix Rack.
Vodeodolný materiál, vnútorné prehľadné usporiadanie sú samozrejmosťou. Pre väčšiu bezpečnosť a viditeľnosť za zhoršených svetelných podmienok má taška 3M reflexné prvky a držák blikačky.
Popis
Rozmery : 20x23x15cm
Hmotnosť : 900g
Objem 15l(10+5)
Maximálne zaťaženie : 9kg

Recenzia užívateľov (0)

Napísať recenziu

Bicykle a cyklodoplnky, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v náročných podmienkach.

Sme tu aby sme Vám poradili - testujeme a používame to čo predávame.

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.